Програма подвійних дипломів Словаччини 2ouble Degree

З 1 грудня 2020 року проводиться зарахування на програму подвійних дипломів  Словаччини 2ouble Degree. Дана програма пропонує студентам українських університетів можливість отримати два дипломи в галузі ІТ, один в Україні та один у Словаччині, та отримати професійний досвід через стажування та можливу подальшу роботу у відомій словацькій компанії. 

Програма відкрита для випускників бакалаврату. Перший рік навчання в рамках програми проводиться в українському університеті відповідно до спільної навчальної програми. Студентам-учасникам пропонуються онлайн-курси словацької мови та курси програмування відповідно до вимог компаній-партнерів.

Другий рік навчання відбудеться в Братиславі. Під час цього другого року студенти також одночасно проходитимуть стажування в компанії-партнері.

Після закінчення студенти отримують два магістерські дипломи - рідного університету та диплом університету Словаччини. Після здобуття диплому студенти мають можливість отримати дворічний трудовий договір у компанії, яка спонсорувала їх участь у програмі.

Особливістю даної програми є повна оплата стажування, навчання та проживання в Словаччині.

Вимоги: складання тесту зі словацької мови та програмування (Java).

З особливостями програми можна ознайомитися в короткому ролику, а також почути про досвід учасників програми минулих років.

Перевагами програми є поєднання IT-знань, отриманих в ОНПУ і IT-підприємств Словаччини.

Додаткова інформація за посиланням
Церемонія відкриття нового навчального року; 

Церемонія відкриття за участю міністра закордонних справ Словацької Республіки; 

Відгуки учасників програми.