Програма академічних обмінів імені Фулбрайта

Розпочато приймання заявок для участі у чергових конкурсах на здобуття стипендій імені Фулбрайта для навчання, стажування й проведення досліджень на 2022-2023 академічний рік.
            Програма імені Фулбрайта, спонсорована урядом США та адміністрована Інститутом Міжнародної Освіти, посідає чільне місце у системі міжнародної освіти. Узасаднена ідеєю взаємодії та взаєморозуміння й уґрунтована на пізнанні та повазі до розмаїтого світу, вона успішно діє з 1946 року, нині – більш аніж у 160 країнах світу. За час існування Програми в Україні – з 1992 року – понад 1100 українців навчалися, стажувалися, проводили дослідження у США; більше ніж 750 американців викладали в українських вищих навчальних закладах і займались науковою працею.

Fulbright Graduate Student Program
Термін подання документів – 16 травня щороку.
Навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів, випускники ЗВО.

Fulbright Visiting Scholar Program
Термін подання документів – 15 жовтня 2021. 
Проведення досліджень в університетах, наукових та дослідницьких інституціях США на період від трьох до дев’яти місяців.

За посиланням та у додатках Ви знайдете інформацію про щорічні конкурси для українських науковців, викладачів, спеціалістів, студентів та випускників ЗВО, представників громадських організацій.

Додаткова інформація на сайті https://fulbright.org.ua/.

Грицаєнко Анастасія - Координатор міжнародних проєктів і програм ОНПУ
Відділ міжнародних зв'язків ОНПУ, каб. 416А
тел. (048) 705 84 39
vmz@opu.uа