Голова наглядової ради НДІ «NanoSapiens» Ігор Дідковський запрошує до своєї команди!

Студентство! Інновація, яку ми чекали, вже тут! Ви хотіли «движуху»? Ловіть. Бачите «вікінга» в оточенні валькірій на «гіфці»? Це Ігор Дідковський. Ви його не знаєте? Тоді дивіться сайт політеху. Коротше, це той самий «чел», який придумав і побудував «Мистецький Арсенал» у Києві, голова Опікунської ради Трипільської культури України, власник музеїв, науково-дослідних інститутів, байкер, філософ, коротше, справжній студакмен, свій на вісь капелюх. Він «бадяжить» технології не для токсикоманів, а для наукового співтовариства.

Ніхто в світі не може зробити нанопрепарати і наноматеріали його інституту «NanoSapiens», який 24-го вересня 2020 року уклав з Одеською політехнікою угоду про креативну освіту 3-го тисячоліття. Зацініть назви кафедр, які з першого вересня 2021 року відкривають свої двері перед магістрантами в нашому універі:

– Філософія майбуття, яка включає футуристичне планування, неполітичне державотворення, філософію неоренесансу 3 тисячоліття;
– Наноматеріали та нанопрепарати;
– Неінвазивна діагностика (скринінг і мамосканування (мамографія);
– Телемедицина і дата центри, паспорт здоров’я громадянина;
– Профілактична медицина;
– Промислова мікробіологія;
– Органічне сільське господарство;
– Фортифікація (збагачення) продуктів широкого вжитку мікроелементами;
– Космічна екосистема України;
– ІТ-стартапи та ІТ-індустрія;
– Модерна історія України;
– Трипільська культура – історичне надбання людства;
– Інноваційні технології  в сучасній медицині та майбутнє людства.

Він же, без жартів, першого квітня цього року відкрив кабінет неінвазивної діагностики і профілактичної медицини за адресою Маршала Говорова 11б в гуртожитку № 5. Де без втручання в ваш організм можна виміряти 131 показник. А також пройти абсолютно не шкідливу мамографію для жінок. Плюс все це обстеження абсолютно безкоштовно як для працівників університету, так і для студентів. Його колеги-меценати готують Родовід стипендію: повну оплату магістерських курсів за вищевказаними кафедрам для особливо обдарованих студентів, далі буде докладно.

Наш універ вже третій, де він відкрив свій інститут, клініку і Родовід музей, після Острозької академії та Таврійського університету. Все це ж буде відкрито в Київському університеті Шевченка. На черзі - перезавантаження студентської ради, тобто повне народовладдя, де влада студентів в рідному університеті в синергії з викладацьким складом.

Запрошуємо в команду всіх «Аватарів», як він люблячи називає студентів. Будьте здорові! Біохакінг Вам у поміч!!

https://youtu.be/9mO-TmUonGE
https://youtu.be/yZKVjrhxrak
https://youtube.com/watch?v=r1c5HjOk2xw&feature=share
www.mamosneo.com

P. S.

- Слава Україні!
- Героям слава! (відповіли ми)
- Кабінет «NanoSapiens» відкрито! 
Сказав вікінг, дослівно!