Euroquiz-2021: оnline-Євровікторина для учнів та студентів

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує взяти участь у щорічній онлайн-Євровікторині, що триватиме до 31 грудня 2021 року, – учнів та студентів, які прагнуть більше дізнатися про ЄС та відносини з Україною.

Цьогоріч вона проходить у три етапи – після кожного визначаються найкращі гравці. Традиційно Євровікторина відбувається в онлайн-форматі та збирає десятки тисяч учасників з усієї України.

Euroquiz-2021 охоплює п’ять тематичних блоків: що таке Європейський Союз; європейська культура; життя в ЄС; розвиток ЄС; що зараз на порядку денному в ЄС. У кожному блоці є від 16 до 24 запитань, розрахованих на дві вікові категорії – підлітків до 14 років та молоді від 15 років. Відповідно, є різниця у складності та кількості запитань.

Переможцями стануть сто найкращих гравців у кожній категорії, вони отримають сертифікати та брендовану сувенірну продукцію від Представництва Європейського Союзу в Україні.

Для участі у Euroquiz-2021 потрібно зареєструватися за покликанням на веб-сайті до 31 грудня 2021 року.

Учасники можуть заробити бали за швидкість та успішність проходження тематичного раунду, кожен з яких дозволяється проходити безліч разів. Однак зарахованим буде лише останній результат.

У Євровікторині є внутрішня валюта – квізкоін. Чим частіше гравець заходить до вікторини, тим більше квізкоінів може отримати і обміняти їх на сувеніри.

За детальною інформацією про умови участі звертатися до Відділу міжнародних зв’язків. Кабінет 405 Адміністративного корпусу.
тел. (048) 705-84-39
vmz@op.edu.ua