ІПСУ ▪ Інститут публічної служби та управління

Детальніше про інститут

Навчально-науковий інститут публічної служби та управління утворено на підставі розпорядження Кабінету Міністрів України від 24.02.2021
№ 147-р «Деякі питання реорганізації закладів освіти» і наказу Міністерства освіти і науки України від 16.03.2021 № 316 «Про реорганізацію закладів освіти» згідно із наказом в.о. ректора Державного університету «Одеська політехніка» від 30.06.2021 № 52/1 на матеріальній базі реорганізованого Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Метою Інституту публічної служби та управління є збереження науково-педагогічного персоналу, співробітників Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, його матеріально-технічної бази та подальше забезпечення організації освітнього процесу, наукових досліджень, підвищення кваліфікації публічних службовців (Указ Президента України від 05.11.2020 № 487/2020 «Про впорядкування використання об’єктів державної власності, що перебувають в управлінні Державного управління справами»).

ОРІДУ НАДУ при Президентові України був заснований Указом Президента України від 11.09.1995 № 824/95 як Одеський філіал Української Академії державного управління при Президентові України. Назву – «Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України» – заклад отримав згідно з Указом Президента України від 21.09.2001 № 850/2001.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2004
№ 1681 (із змінами) ОРІДУ НАДУ при Президентові України здійснював функції регіональних центрів підвищення кваліфікації публічних службовців.