8 червня 2026 року
Цифрова трансформація як стратегічний пріоритет: Одеська політехніка взяла участь у всеукраїнській конференції лідерів змін
Перша всеукраїнська конференція «Цифрова трансформація університетів», яка об'єднала понад 200 учасників із 55 закладів вищої освіти України, представників державних інституцій, міжнародних організацій та бізнесу, відбулась у Львові. Участь у заході - важливий етап підготовки Стратегії розвитку Одеської політехніки на 2027-2032 роки, у якій цифрова трансформація визначена одним із ключових напрямів розвитку університету.