Комп’ютерне проектування та дизайн машин

ID: 50586
Field of knowledge 
13 Mechanical Engineering
Specialty 
131 Applied mechanics
Specialization 
Комп’ютерне проектування та дизайн машин
Form of study 
Full-time; Extramural.
Availability of accreditation 
Why is it worth getting higher education on this educational program 

Сучасна людина живе у світі машин і конструкцій стикаючись із ними на виробництві та у побуті. Забезпечення сталого промислового розвитку України потребує висококваліфікованих фахівців здатних розробляти, впроваджувати та обслуговувати новітнє машинобудівне обладнання.

Сьогодні при створенні нової техніки на основі накопиченого потенціалу відомих конструкторських рішень та нових ідей в умовах конкуренції існує великий попит на фахівців, які здатні застосовувати можливості комп’ютерних засобів проектування та моделювання. 

Для реалізації цих можливостей у навчальному процесі використовуються програмні продукти, наприклад, АСКОН, ANSYS, які утримують комплекти інструментів для машинобудівного проектування на професійному рівні та надають розширені можливості 3D-моделювання, аналізу методом кінцевих елементів, динамічного аналізу, керування даними, випуску документації й спільної роботи в системах автоматизованого проектування.

Оволодіння сучасними комп’ютерними програмами дає можливість особам, що здобули освіту за цією освітньою програмою, швидко адаптуватися до умов сучасного виробництва, домогтися гідної оплати праці та мати перспективи кар’єрного росту.

Program profile

Educational components of the program (training plan)

Scanned copies of the educational program and curriculum

Upon a successful completion of respective educational program with subsequent attestation the student (graduate), is awarded an appropriate University degree qualification getting the relevant level higher educational institution Diploma.
Higher education studies qualification level/degree awarded to graduates:
Higher education document issued to graduates:
Bachelor Diploma;
European model Bachelor Diploma Supplement.
Special field Department ensuring the program implementation 
Educational Program Manager, contact person 
Тіхенко Валентин Миколайович