Комп’ютерні науки та інформаційна безпека

ID: 50872
Field of knowledge 
12 Information Technology
Specialty 
122 Computer sciences
Specialization 
Комп’ютерні науки та інформаційна безпека
Form of study 
Full-time.
Availability of accreditation 
Why is it worth getting higher education on this educational program 

Наша освітньо-професійна програма є унікальною в Україні програмою в рамках даної спеціальності. Її особливістю, перевагою є те, що вона поєднує в собі такі актуальні напрямки, як комп'ютерні науки та інформаційна й кібернетична безпека. Дійсно, у даний момент жодна комп'ютерна система не може ефективно функціонувати без належного кіберзахисту, будь-яке програмне забезпечення вимагає забезпечення інформаційної безпеки. Ця освітня програма дасть можливість випускникам одержати комплексні знання, які дозволять їм бути компетентними як у питаннях розробки, впровадження, підтримки, удосконалення програмного забезпечення, так і в питаннях забезпечення його кібербезпеки, що робить їх конкурентоспроможними на ринку праці, дає їм переваги в порівнянні з іншими фахівцями з комп'ютерних наук при працевлаштуванні.

Програма пов’язана з наданням компетентностей, що пов’язані з моделюванням, розробкою, впровадженням і супроводом інформаційних систем, а також систем аналізу та обробки даних з забезпеченням захисту інформації. Підготовка здобувачів вищої освіти спрямована на комплексне вивчення комп’ютерних наук і сучасних інформаційних технологій, важливих аспектів інформаційної безпеки, зокрема програмного забезпечення захисту інформації. 

Наші випускники володіють сучасними мовами програмування (C++/С#, Java, Python). Значна увага в освітній програмі приділяється операційним системам і системному програмуванню, програмуванню баз даних (в тому числі, 1C), веб-технологіям (HTML, CSS, JS, ASP.NET), програмування мобільних пристроїв, моделюванню і проектуванню інформаційних систем, застосуванню і розробці програмних засобів захисту інформації. 

Оволодіння компетентностями освітньої програми дозволяє її випускникам розробляти інформаційні системи, програмне забезпечення будь-якої спрямованості з можливістю забезпечення захисту персональних даних, інформації, що аналізується і обробляється системою. 

Наші випускники можуть займати не тільки традиційні для 122 спеціальності посади, але й посади, що безпосередньо пов’язані з інформаційною і кібербезпекою, що значно розширює їх можливості при працевлаштуванні.

Program profile

Educational components of the program (training plan)

Scanned copies of the educational program and curriculum

Upon a successful completion of respective educational program with subsequent attestation the student (graduate), is awarded an appropriate University degree qualification getting the relevant level higher educational institution Diploma.
Higher education studies qualification level/degree awarded to graduates:
Higher education document issued to graduates:
Bachelor Diploma;
European model Bachelor Diploma Supplement.
Special field Department ensuring the program implementation 
Educational Program Manager, contact person 
Ахмаметьєва Ганна Валеріївна