ІБЕІТ ▪ Інститут бізнесу, економіки та інформаційних технологій

КОГО МИ ГОТУЄМО

Інститут готує фахівців економічних спеціальностей для бізнесу, у тому числі для міжнародного, у промисловості, сферах торгівлі, сервісу, публічного управління та адміністрування. Діяльність наших випускників може бути орієнтована на рішення як прикладних, так і наукових проблем в галузях економіки, маркетингу та менеджменту, обліку та оподаткування, підприємництва та торгівлі, публічного управління.

ЧОМУ ЦЕ АКТУАЛЬНО

Економіка вічна, тому що бізнес і суспільство без неї не можуть існувати. Вона була, є та буде завжди.

Останнім часом завдання для управлінського персоналу підприємств, організацій та установ значно ускладнилися, а їх кількість зросла. Тому зріс і зростатиме надалі попит на фахівців з економіки, менеджменту, маркетингу, обліку і оподаткування, підприємництва та торгівлі, публічного управління та адміністрування, які знають як їх вирішувати та вміють це робити, які мають системні знання й обізнані з кращими сучасними практиками.

Для успішного економічного розвитку кожної країни потрібні вчені-економісти, які добре розбираються в тонкощах економічних процесів і знають місцеві особливості. Саме тому в світі витрачаються мільярди доларів на утримання наукових економічних шкіл.

Гарантоване працевлаштування за фахом з достойною оплатою праці очікує саме на таких випускників. Саме їх все більше потребує ринок праці України та Європи.

ХТО НАВЧАЄ

Навчальний процес у професійній частині забезпечує потужний професорсько-викладацький колектив, який постійно навчається сам і продукує нові знання та технології.

Наші викладачі – це викладачі-практики, сертифіковані бізнес-тренери та консультанти з різних напрямків економіки та управління, які мають величезний практичний досвід і мовну підготовку, а також діючі бізнесмени, управлінці та фахівці.

Практика відбувається на базі вітчизняних і зарубіжних (Німеччина, Польща, Турція та ін.) підприємств великого й малого бізнесу та їх мереж, банківських і державних установ тощо під керівництвом їх провідних фахівців.

ДОКТОРІВ НАУК, ПРОФЕСОРІВ

22

КАНДИДАТІВ НАУК, ДОЦЕНТІВ

77

ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ

1

ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ

1

ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ

1

ВІДМІННИКІВ ОСВІТИ УКРАЇНИ

2

ЯК МИ НАВЧАЄМО

Якісні навчальні плани підготовки

Навчальні плани, які постійно оновлюються, розроблено за участю потенційних роботодавців. Це забезпечує новітні компетентності, затребувані бізнесом і суспільством.

Клієнтоорієнтованість освітніх програм

До формування практичних навичок студентів залучаються реальні корпорації, підприємства та організації. Це забезпечує занурення у життя бізнес-партнерів, сучасні бази практики, реальні практичні завдання, теми курсових робіт і проектів, дипломних робіт.

Дуальність освіти

Наші освітні програми поєднують навчання в університеті з навчанням на робочих місцях. Лекції проводять в університетських аудиторіях, а частина практичних і лабораторних – на підприємствах-партнерах. Задачі та лабораторні роботи професійних дисциплін спрямовані на вирішення їх проблем і поточних завдань.

Сучасні методи, кращі світові практики

Ми пропонуємо: поглиблене вивчення іноземних мов, використання новітніх методів навчання (кейс-методи, тренінги, дистанційне навчання, онлайн семінари та лекції, менторство, викладання дисциплін іноземними мовами, заняття у комп’ютерних лабораторіях із найсучаснішим спеціалізованим ліцензійним програмним забезпеченням), зустрічі з відомими мотиваторами – представниками бізнесу, політики, освіти тощо.

Забезпечуємо: безкоштовний доступ до навчально-наукової літератури, у т.ч. розробленої авторами інституту та його партнерами, до іноземних джерел інтернет тощо.

Додаткові можливості навчання

В інституті з 2002 року працює Консультаційно-навчальний центр з підприємницької та інноваційної діяльності «Політех-консалт», де можна додатково освоїти ряд курсів, пройти тренінги поза планом навчального процесу з отриманням відповідних сертифікатів. Це підвищує конкурентоспроможність наших випускників на ринку праці.

Працевлаштування

Наші вітчизняні та закордонні партнери готові надати робочі місця студентам вже у процесі навчання. На наших випускників чекають за фахом в державних і приватних фірмах, банках, страхових, інвестиційних, холдингових компаніях, підприємствах в Україні та за кордоном.

Повна лінійка рівнів освітньої та наукової підготовки

Інститут має повний ланцюг підготовки «бакалавр – магістр – доктор філософії – доктор наук».

Паралельне навчання у європейському університеті та набуття досвіду роботи закордоном

Є можливість паралельно вчитися в університетах та академіях Польщі, Німеччині, Франції. Розвинута міжнародна співпраця із провідними університетами та науковими центрами та практика міжнародних стажувань за фахом.

Програма лідерства та соціального ліфту, накопичення досвіду суспільної діяльності

Пропонуємо участь у бізнес-проектах, інноваційних стартапах, програмах інкубації та акселерації бізнесу тощо. У підсумку – висока оцінка якості підготовки фахівців з боку роботодавців, перші місця наших студентів на олімпіадах та конкурсах, досягнення та нагороди викладачів. Надаємо можливість самореалізуватися у волонтерських програмах та соціальних проектах.

Мультікультурність підготовки

Є можливість знайти нових друзів, посилити володіння мовами та познайомитися ближче з культурою різних народів, оскільки щорічно до інституту вступає значна кількість іноземних студентів з багатьох країн світу.

Зручна локація навчальної бази інституту та комфортні умови навчання

Всі кафедри інституту розташовані в одному навчальному корпусі. Є крокова доступність до всієї інфраструктури, їдальні, WI-FI. Студенти інституту мають можливість користуватися спорткомплексом, базою відпочинку на Кароліно-Бугазі та ще багато чим.

Освітні програми

Контакти
+38 048 705-84-07