ІШІР ▪ Інститут штучного інтелекту та робототехніки

КОГО МИ ГОТУЄМО

Інститут забезпечує підготовку бакалаврів, магістрів і докторів філософії в галузі комп'ютерних та інформаційних технологій.

Ми забезпечуємо проектно-орієнтоване ІТ- навчання світового рівня, підтримку одержання подвійних дипломів в університетах Європи, дуальне навчання та стажування в провідних ІТ- компаніях України та світу.

ЧОМУ ЦЕ АКТУАЛЬНО

Освіта в ІТ-сфері – це гарантоване працевлаштування та можливість розкрити усі свої здібності. ІТ- сфера є багатогранною, ви можете реалізуватися як програміст, дизайнер, тестувальник, системний аналітик, менеджер ІТ-проектів, проектувальник інтернету речей або інтерфейсів. Робота у сфері сучасних технологій - це можливість професійного та особистого розвитку. Ви зможете приймати участь в створені програмних продуктів, зробити їх ближчими до користувачів уже під час навчання в університеті. Крім того, навчання в Інституті комп'ютерних систем – це поєднання необхідних теоретичних знань із цінним практичним досвідом, а також можливість подорожувати, проходити стажування в Європі, одержати диплом університету Німеччини, Іспанії, Польщі, Словакії.

ХТО НАВЧАЄ

Фахову підготовку студентів забезпечують професори, доценти і викладачі, які мають практичний досвід роботи в ІТ- індустрії.

ДОКТОРІВ НАУК, ПРОФЕСОРІВ

25

КАНДИДАТІВ НАУК, ДОЦЕНТІВ

71

СТАРШИХ ВИКЛАДАЧІВ, АСИСТЕНТІВ

48

ВІДМІННИКІВ ОСВІТИ

3

ЯК МИ НАВЧАЄМО

Програми підготовки

Інститут комп`ютерних систем веде підготовку ІТ-спеціалістів та здійснює професійну підготовку фахівців усіх кваліфікаційних рівнів у галузі інформатики та обчислювальної техніки у більш ніж 20 сучасних затребуваних сферах. Ми навчаємо студентів за узгодженими з зарубіжними партнерами освітніми програмами, що відповідають європейським стандартам якості вищої освіти.

Практика

Інститут комп`ютерних систем активно розвиває партнерські відносини в галузі освіти та науки з вітчизняними та зарубіжними ІТ-підприємствами для забезпечення практичної діяльності студентів та викладачів. На третьому та четвертому курсах студенти-бакалаври проходять виробничу та переддипломну практики на базі провідних ІТ-компаній-партнерів Інституту комп`ютерних систем, таких як Luxoft, Sigma, Netcracker, Intel, Eclipse SP, Exigen Services, DataArt тощо.

Активно підтримуються змагання та олімпіади з програмування, робототехніки, гейм дизайну, а кожен навчальний рік завершується літніми школами. Цей вид навчання був введений у процесі співробітництва із закордонними вузами, для яких проведення літніх шкіл є традиційною практикою та виявило себе як ефективний інструмент у підготовці висококласних спеціалістів. Інститут комп`ютерних систем працює з венчурними фондами та підтримує Start-up рух. Наші студенти створили 5 успішних стартапів з одержанням значного фінансування.

Партнери

Інститут комп`ютерних систем активно співпрацює із закордонними ВНЗ, зокрема, із університетами Німеччини, Польщі, Словаччини, Швеції, Іспанії, що робить можливим проведення міжнародних конференцій, спільних проектів та літніх шкіл, отримання подвійних дипломів та участь в міжнародних програмах мобільності.

Забезпечується дуальне навчання та стажування в провідних ІТ - компаніях для забезпечення практичної та наукової діяльності студентів та викладачів. Такими підприємствами – партнерами є «Netcracker», Luxoft Україна, UA Linux, Intel Україна, Microsoft Україна, Exigen Services, Sigma Ukraine, Укртелеком, група компаній «Інфомир», DataArt, Ciklum, SoftTechnics, Provectus IT, Senturia, NetPeak тощо.

В Інституті комп`ютерних систем реалізуються ERASMUS+-проекти – програми, які фінансуються Європейським Союзом і є спрямованими на підтримку процесів модернізації вищої освіти в країнах-партнерах зі Східної Європи, Центральної Азії, Західних Балкан та Середземномор'я. Підтримуючи і розвиваючи взаємодію, програма ERASMUS+ спрямовує свої зусилля на реформування та модернізацію вищої освіти в країнах-партнерах.

Аудиторії та лабораторії

Інститут комп`ютерних систем забезпечує проектно-орієнтоване навчання, що поєднує теорію та практичний досвід, забезпечує досвід роботи в міжнародних командах. Наші компанії-партнери надають спонсорську підтримку в забезпеченні якісного навчального процесу. Також ведуться спільні проектні та дослідницькі роботи.
На базі діють учбові лабораторії та центри, такі як «ІТ-Інкубатор», NetCracker, Cisco Systems, Luxoft, «IT-SEA», INCCA, «Иннотех», «СИТИС-Политех», Р-навигатор та центр партнерства с підприємствами.

Працевлаштування наших випускників

Мета Інституту комп`ютерних систем — максимально добре підготувати своїх студентів до майбутньої професії. Навчання завжди орієнтоване на потреби ринку праці, студенти отримують найсучасніші і актуальніші знання. Ведеться співпраця з університетами по всьому світу, що дозволяє студентам навчатися і отримувати практику в інших країнах, покращуючи свої професійні навички.

Міжнародна академічна мобільність

Для студентів Інституту комп’ютерних систем відкрито безліч можливостей для участі в міжнародних навчальних програмах. Це дає змогу отримати корисний практичний досвід та знання, а також отримати подвійний диплом в Європейському університеті-партнері Інституту комп’ютерних систем згідно з підписаними двобічними умовами. Крім того, забезпечується безперервна мовна підготовка – німецька, іспанська, португальська, польська та словацька.

Контакти