Науково-технічна бібліотека

Відділ художньої літератури

Місце розташування в бібліотеці: 1-й поверх, кім. 104

Час роботи : пн - пт 9.00 - 17.00

Остання п'ятниця місяця - санітарний день

Відомості про відділ:

фонд відділу складає 49 500 тис. екземплярів. У складі фонду українська і зарубіжна проза, поезія від класики до сучасних авторів. Журнальний фонд представлений літературно-художніми виданнями України та Росії. Відкрито доступ до фонду таких жанрів літератури як детективи, фантастика, фентезі, пригоди, подорожі, історичні романи. Є колекція мемуарної літератури. Фонд поповнюється новими виданнями. Фонд художньої літератури повністю відображений в електронному каталозі.

Структура відділу:

-абонемент  художньої літератури;

-сховище художньої літератури.

Основні напрямки діяльності:

якісне та оперативне бібліотечно-інформаційне обслуговування студентів , професорсько-викладацького складу, співробітників  університету.

Видача документів на абонементі:обслуговування читачів університету  при наявності продовженого читацького квитка. Література видається на  строк  від  3  до  14 днів. Продовження терміну видачі можливо при відсутності черги на дане видання.

Довідково-пошуковий апарат відділу:
- алфавітний каталог художніх творів російською мовою;

- алфавітний каталог художніх творів українською мовою;
- картотека назв художніх творів;
- картотека творів, надрукованих у періодичних виданнях;
- картотека персоналій.

Завідуюча відділом