Науково-технічна бібліотека

Ви є тут

Патенти

- Український інститут промислової власності (Укрпатент) - Державне підприємство "Український інститут промислової власності" в рамках патентно-інформаційного забезпечення широкого кола користувачів надає доступ до різних баз даних та інформаційно-довідкових систем щодо об'єктів промислової власності. Доступ до баз даних здійснюється на безкоштовній основі.
- Федеральная служба по интеллектуальной собственности (Роспатент) - Російське патентне відомство - федеральна служба з інтелектуальної власності, патентів і товарних знаків. У інформаційній пошуковій системі можливий пошук по винаходам, рефератам патентних документів російською та англійською мовами, перспективним винаходам, корисним моделям. Станом на початок 2011 р. в базі даних Роспатенту налічується близько 2 млн. документів на винаходи та корисні моделі.
- PCT - Patent Cooperation Treaty (PCT) System - (містить патенти з 1997 р. по даний час, можливість безкоштовного пошуку і перегляду титульної сторінки, веб-сайт належить Всесвітній Організації Інтелектуальної Власності (WIPO). Містить бібліографічні дані, реферати та малюнки патентів, опублікованих з 1 січня 1997 р.) Можливий гостьовий доступ та доступ зареєстрованого користувача в базу даних. Для гостьового доступу використовують Username: guest & Password: guest.
- GB and European patents - сайт належить Патентному Бюро Великобританії. Безкоштовний пошук і перегляд рефератів з 1996 р. по даний час. Містить бібліографічні дані та малюнки патентів Великобританії, опубліковані Патенти Бюро Великобританії з 5 червня 1996р. База даних також містить європейські патенти, світові патенти (база даних PCT), японські патенти, патенти інших країн. Перегляд малюнків можливий тільки з використанням Adobe Acrobat 3.x.
- Europe's Network Patent Databases - безкоштовний пошук і повні тексти, сайт Європейського Патентного Бюро. Містить повні тексти європейських патентів з жовтня 1997р. і національні патенти європейських країн, світові патенти, опубліковані Всесвітньою Організацією Інтелектуальної Власності (WIPO) з листопада 1997р., японські патенти з 1980р., а також додатки патентів, опубліковані в понад 50 країнах світу. Сайт підтримується Європейським Патентним Бюро.
- IBM Patent Search - (можливість безкоштовного пошуку і перегляду титульної сторінки). Підтримується IBM - international Business Machines Corporation. Містить патенти США з 1971р. і неповні дані по патентах попередніх років, патенти Європейського Патентного Бюро (EPO) з 1979р. і патенти РСТ (Patent Cooperation Treaty) з 1997р. На цьому сайті доступні титульні сторінки та заявки.
- United States Patent and Trademark Office Web Patent Database - сайт містить повні тексти і малюнки патентів США, починаючи з 1976р. по теперішній час. Пошук по БД може бути проведений за номером патенту, ключовими словами, назвою реферату, прізвищем та іншими полями. Підтримується USPTO - Бюро Патентів і Торгових марок США.
- US Patent and Trademark Office. Official Gazette - офіційний бюлетень Бюро Патентів і Торгових марок США (з 1964р. - по теперішній час), безкоштовний пошук і перегляд. Офіційний бюлетень публікується кожен вівторок для подання патентів, які будуть опубліковані, і торгових марок, які будуть зареєстровані.
- STO's Internet Patent Search System - база даних підтримується Source Translation & Optimization (STO), яка може бути використана для пошуку по базах даних патентів і торговим маркам США всіх років з використанням класифікаційних груп USPTO або за номером патенту. Можливий перегляд рефератів патентів, опублікованих в період 1981-1989 рр.
- INPADOC - світовий покажчик патентів World Patent Index охоплює дані про патентні документи США, Німеччини та інших країн, дозволяє здійснювати пошук патентів будь-якої галузі знань і промисловості.
- Free Patents Online - пошукова система, яка забезпечує швидкий доступ до мільйонів патентів і патентних заявок. Це одна із найшвидших і простих систем патентного пошуку в Інтернеті. Free patents online дозволяє здійснювати пошук в БД патентного відомства США, Європейського патентного відомства, Всесвітньої організації інтелектуальної власності та Японського патентного відомства. Зареєстрованим користувачам надаються більш широкі можливості, наприклад, повідомлення про надходження нових патентів. На сайті запущена цікава система відображення патентів на карті світу.
- PRIORSMART - це новий безкоштовний ресурс, який забезпечує доступ до більш 60 онлайн патентних баз даних. Дозволяє проводити пошук за назвою реферату, формулою винаходу, іменем власника патенту, іменем винахідника, описом та МПК. Інтерфейс представлений іспанською, англійською, французькою, німецькою, російською, японською, китайською та корейською мовами.
- Patent Lens - онлайн сервіс патентного пошуку, створений незалежною некомерційною організацією Cambia. Дозволяє пошук патентів із США, Європи, Австралії та ВОІВ. БД містить більше 10 млн. документів.
- WIPO (World Intellectual Property Organization) - Всесвітня Організація Інтелектуальної Власності. Патентний пошук у БД WIPO здійснюється за допомогою пошукової служби PATENTSCOPE, роботу якої забезпечує безкоштовний доступ до Міжнародних патентних заявок і національних/регіональних патентних документів. Патентна база даних ВОІВ містить інформацію про більш ніж 1.8 млн. опублікованих міжнародних патентів. На сайті з'явився новий пошуковий інструмент, який дозволяє шукати не тільки в колекції міжнародних патентних заявок, але і в патентних колекціях Африканської Регіональної Організації Інтелектуальної Власності (ARIPO), Аргентини, Бразилії, Куби, Ізраїлю, Марокко, Мексики, Республіки Корея, Сінгапуру, Південної Африки, Іспанії та В'єтнаму.
- Patent Abstracts of Japan (PAJ) - бази даних Патентного відомства Японії. Пропонує доступ до БД патентів і товарних знаків Японії з 1993 року англійською мовою. На даний момент в БД знаходиться більш 4.7 млн. документів.
- Canadian Patents Database - пошукова система патентної служби Канади, призначена для пошуку в базі даних канадських патентів. Простий та зручний пошук. Можливо відображення графічних ілюстрацій до патентів. У базі даних понад 1.9 млн. патентів, починаючи з 1869 року.
- Google Patent Search - база даних Google складається з патентів, що містяться в базі USPTO (United States Patent and Trademark Office). Розширений пошук дозволяє здійснювати пошук за такими критеріями, як автор, назва, номер патенту, дата. Є зручна можливість збільшення тексту (zoom) та ілюстрацій патентів. Пошукова система використовує спеціальну технологію розпізнавання тексту на фотографіях, яка дозволяє здійснювати пошук навіть по тексту відсканованих патентів.
- European patent office (EPO) - європейське патентне бюро.
- The Eurasian Patent Organization (EAPO) - євразійське патентне відомство.
- Canadian Intellectual Property Office - бюро інтелектуальної власності Канади.
- Swiss Federal Institute of Intellectual Property - швейцарський інститут інтелектуальної власності.