Науково-технічна бібліотека

Ви є тут

Як стати читачем

Згідно з положенням «Про науково-технічну бібліотеку Державного університету “Одеська політехніка”» та «Правилами користування науково-технічною бібліотекою Державного університету “Одеська політехніка”»  для запису до бібліотеки:

  • студенти стаціонару особисто звертаються на студентський абонемент (кім. 204) та  надають студентський квиток;
  • студенти-заочники звертаються на заочний абонемент (кім. 403) та  надають студентський квиток;
  • професорсько-викладацький склад,  аспіранти та інші співробітники звертаються на викладацький абонемент (кім. 204) та надають службове посвідчення особи, де зазначено місце роботи, аспіранти - аспірантське посвідчення.

Всі категорії читачів надають фотокартку для читацького квитка. Читачі знайомляться з правилами користування бібліотекою, підписують зобов'язання їх виконувати та надають відомості для заповнення реєстраційної картки, читацького формуляра.

Також всі користувачі   реєструються в читальному залі електронних ресурсів. Користувачам видається читацький квиток з унікальним штрих-кодом.

Реєстрація (логін, пароль, штрих-код) 

Реєстрація користувачів проводиться в читальному залі електронних ресурсів НТБ,
корп. № 15, (кімн. 203).

Пройти реєстрацію можуть студенти  Державного університету “Одеська політехніка” всіх форм навчання, аспіранти, докторанти, професорсько-викладацький склад, наукові співробітники, слухачі підготовчих курсів  Державного університету “Одеська політехніка”.

Читач отримує логін і пароль для користування:

електронним каталогом; електронною бібліотекою.

 

Користувачеві видається читацький квиток з унікальним штрих-кодом.

Інші користувачі, що є сторонніми особами для Державного університету “Одеська політехніка”, надають документ, що підтверджує особу, для обслуговування в читальних залах.