Кібербезпека

ID: 50875
Field of knowledge 
12 Information Technology
Specialty 
125 Cyber Security
Form of study 
Full-time; Extramural.
Availability of accreditation 
Why is it worth getting higher education on this educational program 

Метою даної освітньо-професійної  програми є формування компетентностей, спрямованих на захист складових кіберпростору для зменшення небажаних наслідків від максимально можливого числа загроз і впливів шляхом забезпечення кібербезпеки сучасних інформаційних технологій. Характерною особливістю програми є її орієнтованість на сучасні інформаційні технології, їх застосування для розв’язку задач кібербезпеки, що робить її випускників конкурентоспроможними на ринку праці, дає їм переваги в порівнянні з іншими фахівцями з кібербезпеки.

Здобувачі вищої освіти за цією освітньою програмою здатні самостійно проводити дослідження та забезпечувати ефективне функціонування систем та комплексів інформаційної та кібербезпеки, розробляти та обслуговувати спеціалізоване програмне забезпечення, призначене для забезпечення захисту інформаційно-комунікаційних, комп'ютерних  систем (зокрема, програмних комплексів для проведення експертизи та забезпечення захисту від несанкціонованого використання цифрових контентів, а також для захисту авторських прав), організовувати реагування на загрози інформаційної безпеки. 

На сьогоднішній день спостерігається значний дефіцит фахівців з кібербезпеки в Україні та за її межами, тому випускники даної освітньої програми користуються високим попитом на ринку праці та є високооплачуваними співробітниками. Випускники освітньої-професійної програми «Кібербезпека» є затребуваними фахівцями у державних та приватних установах: кіберполіції, банках, телекомунікаційних компаніях, службах спецзв’язку, IT-компаніях тощо.

Program profile

Educational components of the program (training plan)

Scanned copies of the educational program and curriculum

Upon a successful completion of respective educational program with subsequent attestation the student (graduate), is awarded an appropriate University degree qualification getting the relevant level higher educational institution Diploma.
Higher education studies qualification level/degree awarded to graduates:
Higher education document issued to graduates:
Master Diploma;
European model Master Diploma Supplement.
Special field Department ensuring the program implementation 
Educational Program Manager, contact person 
Лебедєва Олена Юріївна