УІІ ▪ Українсько-іспанський інститут

КОГО МИ ГОТУЄМО

Інститут забезпечує підготовку бакалаврів, магістрів і докторів філософії спільно з університетами Іспанії та Португалії за усіма спеціальностями університету.

Ми забезпечуємо неперервне навчання професійно-спрямованій іспанській або португальській мові (за вибором студента) одночасно з підготовкою за спеціальністю.

ЧОМУ ЦЕ АКТУАЛЬНО

  • Іспанська мова входить до числа 6 офіційних мов ООН, займає третє місце у світі після англійської та китайської, є державною у 20 країнах, нею спілкуються понад 500 млн людей. Численні іспанські спільноти є у багатьох країнах світу, наприклад, у США іспаномовні громадяни складають основну частину населення.

  • Португальська мова – одна з найбільш поширених мов (6…8 місце у світі), є державною у 9 країнах, друга серед романських мов після іспанської за кількістю носіїв, нею спілкуються понад 230 млн. людей.

  • Вища освіта європейського рівня, а також володіння іспанською / португальською мовою, підтверджене дипломами України та країн Євросоюзу, забезпечує нашим випускникам незаперечні переваги для гідного працевлаштування як у себе на батьківщині, так і в будь-якій іншій країні світу.

  • За результатами успішного навчання наші випускники мають можливість отримати дипломи України державного зразка, другий диплом Іспанії або Португалії, а також міжнародний диплом DIE, що підтверджує рівень володіння іспанською мовою.

ХТО НАВЧАЄ

Підготовку студентів за спеціальністю забезпечують викладачі випускових кафедр нашого університету спільно з викладачами університетів-партнерів за кордоном.

Наші партнери в Іспанії – політехнічні університети Валенсії та Каталонії, Університети Країни басків, Кадіса, Кордови, Севільї; у Португалії – Університет Minho, Брага; у Колумбії – Університет ECCI, Богота.

Навчання професійно-спрямованій іспанській/португальській мові забезпечують дипломовані філологи, кандидати наук, викладачі кафедри іспанської мови та перекладу.

ЯК МИ НАВЧАЄМО

Навчання спеціальності відповідає європейським стандартам якості

Ми навчаємо студентів за узгодженими з зарубіжними партнерами освітніми програмами, що відповідають європейським стандартам якості вищої освіти.

Безперервна мовна підготовка

Ми забезпечуємо безперервне навчання студентів іспанській/португальській професійно-спрямованій мові (6 годин аудиторних занять кожен тиждень з 1-го семестра по 10-й у малокомплектних групах) одночасно з бакалаврською та магістерською підготовкою за спеціальністю.

Рівень мовної підготовки

Наші програми спрямовані на послідовне досягнення володіння іспанською / португальською мовою з "нуля" до рівня "упевнений" - B2. Навчання професійній термінології й лексиці починається у 4-му семестрі та передбачає професійну підготовку за спеціальністю за кордоном.

Літня школа "Іспанська мова для професіоналів"

Ми завершуємо кожен навчальний рік літньою школою "Іспанська для професіоналів" на чорноморському узбережжі у с. Кароліно-Бугаз на території студентського оздоровчого комплексу "Чайка" за участю іспанських викладачів, а також школярів – наших майбутніх абітурієнтів.

Міжнародний диплом володіння іспанською мовою

Наші викладачі та сертифіковані екзаменатори іспанської мови забезпечують цільову підготовку та проведення іспитів рівня від А1 до С2, що підтверджує міжнародний диплом DIE Фонду досліджень і розвитку іспанської мови та культури при Міністерстві освіти Іспанії.

Безкоштовне навчання в Іспанії та Португалії

Ми надаємо нашим кращим студентам, починаючи з 3-го курсу, можливість безкоштовного навчання в університетах-партнерах (від 5 до 10 місяців за індивідуальними навчальними планами).

Стипендії за програмами академічної мобільності Євросоюзу

Ми щорічно надаємо нашим кращим студентам 10...15 стипендій (850 євро/місяць) за програмами академічної мобільності Євросоюзу.

Фінансові умови навчання в університеті

Підготовка бакалаврів, магістрів і докторів філософії здійснюється як за держзамовленням, так і за контрактом. Студенти-бюджетники, а також пільгові категорії студентів отримують академічні та соціальні стипендії. Навчання професійно-спрямованій іспанській/португальській мові, а також підготовка до іспиту DIE здійснюється за контрактом.

Освітні програми

Контакти

65044 Україна, м. Одеса, пр. Шевченка, 1.