Метрологія та менеджмент якості

ID: 50588
Field of knowledge 
15 Automation and Instrumentation
Specialty 
152 Metrology and information-measuring technology
Specialization 
Метрологія та менеджмент якості
Form of study 
Full-time; Extramural.
Availability of accreditation 
Why is it worth getting higher education on this educational program 

Підписання економічної частини Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом потребує адаптації вітчизняної нормативної бази з сертифікації, що дає можливість забезпечити конкурентоспроможність продукції та відсутність технічних бар’єрів в торгівлі.

Наші випускники – це фахівці в галузі забезпечення та оцінки якості продукції, а також розробки, впровадження та підтримки систем управління якістю у відповідності з вимогами міжнародних стандартів. Результати їх діяльності сприяють економічному розвитку країни, підвищенню ефективності виробництва та якості продукції, покращенню життєвого рівня населення.

Переваги професії пов’язані з тим, що диплом за даною освітньою програмою дає можливість працювати в вітчизняних та міжнародних організаціях будь-якою форми власності, де використовується вимірювальне обладнання, проводиться оцінка якості продукції вимогам технічних регламентів, митному законодавству. 

Метрологія, та управління якістю – універсальна багатопрофільна спеціальність, яка поєднує технічні та управлінські знання, а особи, що здобули освіту за цією освітньою програмою, складають технічну еліту на підприємствах.

Program profile

Educational components of the program (training plan)

Scanned copies of the educational program and curriculum

Upon a successful completion of respective educational program with subsequent attestation the student (graduate), is awarded an appropriate University degree qualification getting the relevant level higher educational institution Diploma.
Higher education studies qualification level/degree awarded to graduates:
Higher education document issued to graduates:
Bachelor Diploma;
European model Bachelor Diploma Supplement.
Special field Department ensuring the program implementation 
Educational Program Manager, contact person 
Паленний Юрій Григорович